Rreth Nesh

Mireserdhe ne Keshtjella Konti Hotel!?

logo-inline

Cdo gje fillon nga…

Hotel Castle Konti ju ofron shansin per tu kthyer mbrapsht ne kohe dhe te shijoni luksin e vetem dhe historine qe ju ofron qendrimi ne kete keshtjelle . Shikoni me kujdes kete zgjedhje te ralle qe eshte bazuar ne historin e familjes se madhe te Vrana Kontit figure historike prej kohes se Gjergj Kastriot Skenderbeut.

Familja Konti percjell nder breza historine dhe e nderthhur historine dhe luksin ne nje. Hotel Keshtjella *KONTI* ofron per te gjithe vizitoret shqiptar dhe te huaj nje pamje magjepse ne nje hapsire ku mbizoteron qetesia, gjelberimi dhe gjithcka qe ju ben ju, te gjeni rehatine dhe qetesine qe ju nevojitet pas nje dite te lodhshme apo nje udhetimi te gjate.

Keshtjella Konti ju ofron nje sherbim te larte ne ambientet e Barit, Restorantit, dhomat e Hotelit dhe ne ambientin e jashtem te gjelbert e ajrit te paster qe nuk mund ta gjeni ne asnje ambient tjeter. Keshtjella KONTI ndodhet ne Vaqarr, ne kthesen e Arbanes prane te ciles ndodhet lumi Erzen dhe ura e Beshirit. Keshtjella KONTI ju ofron sherbim nga nje staf i kualifikuar, do te ngeleni te kenaqur nga guzhina e pregatitur per te gjithe ju qe deshironi te kaloni nje pjese te dites me nje gezim familjar apo shoqeror ne ambientet e Restorantit apo te Barit.

Nga mesjeta deri ne koherat tone  Castle Konti Hotel ne Tirane.

Ju Pelqen Historia Jone?

Ju lutem Na Vizitoni FACEBOOK Faqe per te pare me shume